Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

ZAMĚŘENÍ A POLOŽKOVÝ ROZPOČET KOUPELNY


Zaměření stavby - zdarma

K naplánování stavby bytového jádra nebo rekonstrukce koupelny je potřeba znát výměry budoucího díla, často se jedná o malé členité prostory kde se bojuje o každý centimetr. Zaměření koupelny je otázkou několika minut, na základě zjištěných dat lze poté modelovat půdorys budoucího uspořádání objektu dle zadání zákazníka tak aby naprosto vyhovovalo jeho nárokům.

Rozpočet stavby - zdarma

Je-li objekt zakreslen a schválen jeho budoucí půdorys lze sestavit položkový rozpočet stavby v optimálním stavu, optimální stav předpokládá navržení přestavby jádra bytu nebo koupelny v co nejlépe možném poměru kvality všech materiálů i rozsahu stavebních prací s ohledem na finanční náročnost díla a možnosti investora.

Rozpočet koupelny

Sestavená kalkulace koupelny je předložena zákazníkovi k posouzení, zákazník dle svého uvážení a potřeb může provést změny nabídnutého materiálu, vybavení koupelny i rozsahu stavebních prací tak aby mu ve všech parametrech vyhovovala.

Službu zaměření stavby a sestavení položkového rozpočtu díla poskytujeme zdarma, to nás následně motivuje udělat pro zákazníka maximum ve všech směrech aby naše nabídka plně vyhověla jeho požadavkům a nebyl tak promarněn čas který bez nároku na odměnu investujeme do zaměření i zpracování kalkulace díla.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7