Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

KOUPELNOVÉ STUDIO JIHLAVA


Bezva design, optimální dispoziční řešení - koupelna bez chyby

Nejvhodnější dispoziční uspořádání prostoru a výborný design je hlavním požadavkem nově realizované koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra, proto téměř všechny projekty plánujeme v koupelnovém studiu v Jihlavě.

Nespornou výhodou studia jsou služby které jinde nekoupíte a nezřídka jsou doslova k nezaplacení ... u nás je máte v rámci realizované zakázky zcela zdarma. Má-li být výsledné dílo dokonalé je důležité sladit každý prvek v koupelně do jednoho harmonického celku, člověk nemusí být zrovna odborník na design aby okamžitě hned na první pohled poznal že v koupelně něco nesedí, toho se lze díky designérským službám koupelnového studia vyvarovat.

Koupelnové studio

Rozvržení skladby vybraných obkladů a jejich doplňků včetně odstínu spárovací hmoty i ukončovacích lišt je základním prvkem každé koupelny. Návazně by do sebe mělo zapadnout i veškeré vybavení koupelny v odpovídajícím designu tak aby vše bylo co možná nejvíce kompaktní, prostorné a vzájemně si nic nepřekáželo, v dokonalé koupelně se bude její uživatel cítit dobře a bude mu sloužit nejen k osobní hygieně ale i k relaxaci či odpočinku.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7