Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

VYBAVENÍ DO KOUPELNY JIHLAVA


Jak vybrat kvalitní koupelnové vybavení

Koupelnové vybavení

Kvalita velké části běžně (cenově) dostupného vybavení do koupelny není v současné době na takové úrovni aby přečkala životnost celé koupelny, jde především o různé poruchy funkčnosti zařízení kterými trpí nejčastěji laciné sprchové kouty ale i jiné zařizovací prvky do koupelen ruku v ruce s neodborným provedením montáže dokážou natropit pěknou neplechu nejen jejich uživateli ale v případě odfláknutí rekonstrukce bytového jádra i o podlaží níže sousedům.

Dalším častým problémem s koupelnovým nábytkem nebo zařizovacím vybavením koupelny je někdy až nečekaně rychlá ztráta jeho designu čímž samozřejmě není myšleno zastarání či po čase nemoderní vzhled vybavení ale nevzhledné zažloutnutí dříve sněhově bílé barvy plastových prvků či ošuntělost nebo dokonce zkorodování pokovených zařízení a doplňků v nově zrekonstruované koupelně.

Eliminovat výše uvedené potíže lze v zásadě dvěma způsoby, buď investovat rovnou do dražších produktů koupelnového vybavení nebo vybrat ověřené a odzkoušené výrobky na doporučení, je však důležité popřemýšlet kdo a proč Vám doporučení k nějakému konkrétnímu výrobku dává.


Dodáme a provedeme výměnu opotřebovaného zařízení v koupelně

V koupelně která nutně nevyžaduje kompletní rekonstrukci nebo si ji její majitel z různých důvodů nepřeje lze provést pouze výměnu dosloužilého zařízení, přestavbu vany na sprchový kout nebo jiné stavební či designové úpravy za účelem zlepšení uživatelského komfortu koupelny i prodloužení její životnosti.

Svěřte tuto menší či větší renovaci interiéru koupelny nám, máme mnoho odzkoušeného koupelnového vybavení a víme co lze zodpovědně doporučit a co naopak ne. Nekvalitní výrobek by jsme Vám museli přijet později sami na vlastní náklady vyměnit jelikož jej dodáváme včetně montáže a to je dost dobrý důvod proč montovat do koupelen pouze kvalitní zařízení a vybavení.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7