Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

REKONSTRUKCE KOUPELNY JIHLAVA


Realizace koupelen rychle, kvalitně a za dostupnou cenou

Individuální koncept a možnosti moderních technologií výstavby přináší do dnešních koupelen nepřeberné množství alternativ k jejich realizaci. K dispozici je široké spektrum obkladů, dlažeb či koupelnových zařizovacích prvků, design a celkové provedení koupelny může inspirovat fotogalerie koupelen výrobců zabývajících se tímto oborem. Rychlá kvalitní realizace díla a dobrá cena může být poslední otázkou na kterou máme též odpověď, podívejte se o čem je cena koupelny, co nabízíme a proč stavět s námi.

Koupelny Jihlava

Provedeme přestavbou Vaší koupelny rychle s minimem hluku i nepořádku jenž každou stavbu v určité míře doprovází. Profesionální řemeslníci docílí pomocí moderních technologií přesně požadovaných parametrů díla které mohou být předem navrženy pomocí 3D grafiky v koupelnovém studiu. Dodržení termínu realizace i ceny stavby je pro nás závazkem stejně tak jako kvalita celého díla bez níž by jsme nedostali doporučení od našich předchozích spokojených zákazníků.Časová náročnost velké a malé koupelny, harmonogram stavby

Ať je koupelna malá či prostorná je potřeba při její rekonstrukci provést stále stejné úkony a nainstalovat potřebné zařizovací vybavení. Nelze proto posuzovat časovou náročnost i cenu koupelny pouze podle její velikosti. Hlavní roli zde hraje především kvalita použitého materiálu a designová náročnost díla což platí obdobně i u všech typů rekonstrukce bytového jádra nebo rekonstrukce bytu.

Níže jsou rozepsány jednotlivé denní úkony nebo spíše výpis stavebního harmonogramu běžné rekonstrukce staré koupelny do nové moderní podoby. Z harmonogramu lze odvodit i přibližnou dobu nutnou pro realizaci koupelny, případně je dobré připočíst jeden až dva dny pro složitější koupelny nebo rekonstrukci oddělené toalety pokud je součástí zakázky.


  • Demontáž původního zařízení koupelny - obkladů, dlažby, případně bourání zárubní či nepotřebných příček, odstranění původní malby, likvidace suti odvozem na řízenou skládku.
  • Vodo-instalatérské práce - rozvod vody, odpadů, případně plynová přípojka ohřívače vody či přeložení topení.
  • Elektroinstalace - nejčastěji řešena novou přípojkou z rozvaděče a osazením jističů včetně proudového chrániče aby vše odpovídalo ČSN a bylo maximálně bezpečné.
  • Zednické práce - penetrace podkladů, zapravení instalačních otvorů, omítky a vyrovnávky podkladů, případné přizdívky a nové příčky.
  • Zednické práce - štukování, dokončení vyrovnávek, hydro-izolace sprchového koutu, vyrovnávka podlahy, stropní podhled koupelny.
  • Obkladačské práce - obklad, dlažba, případná podezdívka vany či vaničky, montáž el. topné rohože.
  • Obkladačské práce - obklad, dlažba, spárování a malování.
  • Kompletační práce - elektroinstalace, vodoinstalace, obložky dveří a stavební úklid s odvozem suti.


Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7