Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

REKONSTRUKCE BYTU JIHLAVA


Interiér bytu na míru s dostupnou cenou a kvalitní rychlou realizací

Kompletní či částečná rekonstrukce bytu, chaty a rodinného domu včetně možnosti přístavby nebo půdní vestavby v podkroví jsou stejně jako koupelny či bytová jádra v paneláku naší specialitou. U přestaveb které vyžadují projektovou dokumentaci, statický posudek, geodetické zaměření nebo stavební povolení pomůžeme s hladkým průběhem této přípravné fáze stavby. Nabízíme též samostatné stavební práce a řemesla obkladač, zedník, sádrokartonář, instalatér, elektrikář, podlahář, malíř a truhlář bez nutnosti realizace celé stavby na klíč.

Rekonstrukce bytu Jihlava

Pro dispoziční řešení rodinného domu či bytu a jeho individuální design nabízíme služby interiérového studia ve kterém lze modelovat 3D návrhy koupelen, bytových jader, kuchyní, vestavěných skříní a další inetrérový nábytek na míru. Do návrhu je možno začlenit též krytinu podlahy, dveře, osvětlení bytu nebo jeho výmalbu což může zákazníkům usnadnit často nelehké rozhodování o budoucí podobě interiéru. Studiové služby včetně zaměření stavby a kalkulačního rozpočtu poskytujeme zdarma.

Cenové kalkulace rekonstrukce bytů a referenční fotogalerii interiérů které jsme realizovali lze shlédnout na webu interiery-jihlava.cz.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7