Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

KUCHYNĚ NA MÍRU JIHLAVA


Moderní kuchyně s dokonalým designem kuchyňského studia

Při realizaci rekonstrukce bytového jádra dojde většinou i na starou dosloužilou linku v kuchyni kterou je potřeba nahradit novější moderní sestavou. Kuchyňskou inspiraci je možno podobně jako přestavbu koupelny nastudovat z různých běžně dostupných katalogů či na internetu, má-li však být kuchyně opravdu dokonalá a to nejen po stránce designu bude určitě prospěšné sestavit celkový koncept kuchyně pomocí 3D návrhu přímo na míru. Našim zákazníkům můžeme nabídnout bezplatné konzultace v Jihlavském kuchyňském studiu na jejichž základě sestavíme plán kompletní realizace celé kuchyně do posledního detailu včetně rozpočtové nabídky která bude sestavena též na míru.

Kuchyně na míru

Kuchyňskou linku vyrobí a následně správně namontují skuteční truhláři kteří ji sami vyráběli, osadí zvolené vestavěné elektrospotřebiče které instalatér s elektrikářem připojí na připravené vývody. Před samotnou montáží kuchyňské linky jsou provedeny potřebné stavební práce které realizaci nové kuchyně doprovází, nejčastěji je to obložení stěny za pracovní deskou, vymalování a pokládka podlahové krytiny v kuchyni.

Kuchyňské linky dodáváme též samostatně bez realizace stavebních prací nebo rekonstrukce bytu, zabýváme se i výrobou dalšího nábytku na míru, zejména výrobou vestavěných skříní nebo výstavbou zděné kuchyně.

Fotogalerie kuchyní stejně tak jako naše další reference lze shlédnout na webu interiery-jihlava.cz kde jsou kuchyně i další části rekonstrukce bytu popsány podrobněji.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7