Kontakt Koupelny Jihlava
Inspirace Koupelny Jihlava

ČASTÉ DOTAZY


Realizujete zakázky jinde než na Jihlavsku ?

Ano, krom regionu Jihlava je to Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třešť, Telč, Dačice a okolí těchto měst.

Jaké výhody budu mít s Vaší stavební firmou a proč si mám vybrat právě Vás ?

Určitě můžete počítat především s profesionalitou, rychlostí, spolehlivostí, zárukami, bezvadným servisem a samozřejmě dobrou cenou, další naše přednosti najdete na stránce proč stavět koupelnu s námi.

Máte provozovnu kde je možno Vás navštívit a dohodnout se na dalších podrobnostech ?

Provozovnu v Jihlavě nevlastníme, po celý den pracujeme v terénu, snažíme se minimalizovat vlastní náklady a šetřit tak Vaše peníze. Upřednostňujeme jednání v místě stavby které je tak jako tak pro zaměření a získání rozpočtových podkladů potřeba navštívit. Dokonalý servis našim zákazníkům zajišťujeme bezplatným servisem služeb koupelnového studia v Jihlavě.

Je rozpočet stavby a její zaměření zdarma ?

Ano, tuto službu poskytujeme zcela bezplatně, Zaměření a rozpočet rekonstrukce panelového bytu, koupelny, kuchyně, bytu či výrobu interiéru na míru si můžete objednat na tel. +420 602 939 476 případně přes rychlý komunikační formulář.

3D návrhy jsou zákazníkovi pro možnost úprav a modelování díla k dispozici ve studiu, k jejich fyzickému předání dojde pouze v případě podpisu smlouvy o dílo. V rámci realizované zakázky jsou 3D návrhy zdarma a stávají se tak majetkem zákazníka. Návrhy bez realizace stavby jsou zpoplatněny dle náročnosti od 1500 Kč

Rozpočtová cena stvrzená podpisem smlouvy o dílo je konečná, díky našim zkušenostem s rekonstrukcí interiérů je pravděpodobnost výskytu nepředpokládané situace která by stavbu jakkoliv prodražila téměř nulová. Nedojde-li k zásahu do rozpočtu ze strany zákazníka je smlouva vždy dodržena.

Jak dlouho realizace trvá ?

Záleží samozřejmě na rozsahu zakázky, například rekonstrukci bytového jádra bez kuchyňské linky a nové podlahy v kuchyni lze realizovat do 10-ti pracovních dnů.

Jakou máte pracovní dobu ?

Pracovní doba je pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin, hlučnější práce se snažíme realizovat mezi jednou a čtvrtou hodinou odpolední kdy už tolik nerušíme dospávající sousedy po noční směně a senioři můžou vyrazit na odpolední procházku.

Potřebuji stavební či jiné povolení ?

Výklad stavebního zákona či podmínky bytových družstev nebo společenství vlastníků jsou v jednotlivých lokalitách ČR celkem individuální, každou stavbu je nutno pro svá specifika posoudit samostatně. Bytové družstvo většinou vyžaduje podání žádosti prostřednictvím tištěného formuláře, statický posudek s projektem přestavby, souhlasné podpisy určitého procenta obyvatel domu a zpětné doložení revizní zprávy od všech instalací. Společenství vlastníků bytů má své vlastní stanovy, většinou postačí informovat domovního důvěrníka a dohodnout se s ním na podmínkách realizace přestavby. Nutnost stavebního povolení je lépe ověřit dle specifik každého díla, má-li dojít v průběhu stavby k zásahu do nosných konstrukcí je stavební povolení nutné vždy.

Je možné obývat byt během rekonstrukce ?

Ano, možné to je, vodu a WC se snažíme zachovat neustále funkční, při pokládce dlažby či nivelaci podlah však vzniká dočasné omezení. Kvůli hluku a zejména prašnosti některých procesů bydlení v rekonstruovaném bytě nedoporučujeme.

Můžu dodat vlastní materiál a vybavení ?

Dodávka vlastního materiálu možná je, nelze však převzít záruku za dílo jako jeden kus a využít bezplatných služeb koupelnového studia včetně 3D návrhů díla. Nelze též ručit za včasné dokončení díla v případě zpoždění dodávky materiálu ze strany zákazníka, odpovědnost nelze přebrat ani za materiál poškozený ještě před vybalením.

Můžu si zajistit některé z řemesel sám ?

Ano, nelze však poté využít záruku na dílo jako jeden kus a nelze ručit za harmonogram prací při zpoždění řemesla ze strany zákazníka.

Dostanu nějakou slevu ?

Ceny udržujeme po celý rok v té nejlepší dostupnosti pro zákazníka, levněji už to opravdu nejde.

Jak realizace zakázky probíhá a jak nejsnadněji začít ?

Průběh realizace celé zakázky je popsán zde , realizaci zakázky nejlépe započnete tím že nás budete kontaktovat na tel. +420 602 939 476 případně přes rychlý komunikační formulář.Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám ... Zaslat dotaz

Našli jste na stránkách Koupelny Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.

 

 
Sitemap | KOUPELNY JIHLAVA - rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč © 2012 Koupelny-Jihlava.cz | code by delta.7